Sprawdź SEO Swojej Strony za DARMO

Zyskaj szczegółowy raport SEO wraz ze spersonalizowaną listą kontrolną, która pomoże Ci poprawić twoją stronę i wypozycjonować ją na górze wyników wyszukiwania Google.

Zaufało nam już ponad 1000 zespołów
Logo firmy Sony
Logo firmy Heavy
Logo firmy Wework
Logo firmy Microsoft
Logo firmy Accor
Logo firmy Airbnb

Pokochasz Sitechecker

Analizator SEO dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz startup online, SMB, czy też e-commerce, Sitechecker pomoże Ci dostać się na szczyt Google bez konieczności nauki SEO lub skomplikowanego oprogramowania SEO.

Narzędzie do sprawdzania kondycji SEO dla agencji cyfrowych

Agencje

Bez względu na to, czy prowadzisz agencję marketingu, internetową, czy też designerską, Sitechecker pomoże Ci dostarczać pakiety SEO klientom bez konieczności zgłębiania zagadnienia, lub zatrudniania fachowców.

Narzędzie do sprawdzania wyniku SEO dla firmowych marketerów cyfrowych

Marketerzy firmowi

Niezależenie do tego, czy pracujesz jako marketer, projektant, czy też deweloper, Sitechecker pomoże Ci poprawić SEO twojej strony, nawet jeśli nie masz bladego pojęcia o SEO.

Wszystko, czego potrzebujesz do poprawy swoich statystyk, w ramach jednej platformy

Popraw on-page oraz SEO techniczne twojej strony

Przeprowadzaj audyt technicznego SEO, kiedy odpalasz, czy też przenosisz swoją stronę, lub kiedy poszukujesz sposobów na poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Narzędzie do sprawdzania SEO i audytu

Zrób użytek z danych twoich kont Google Search Console i Google Analytics

Google Search Console oraz Google Analytics gromadzą ważne na temat twojej strony internetowej, ale nikt nie powie Ci, co masz z tym zrobić. Sitechecker Cię pokieruje.

Analizator SEO dla danych zebranych z Google Search Console oraz Google Analytics

Otrzymuj spersonalizowane instrukcje SEO krok po kroku

Sitechecker analizuje wyniki twojego wyszukiwania, aktualizując listę zadań do wykonania na podstawie zmian w odniesieniu do treści twojej strony, jej statystyk i backlinków.

Poradnik krok po kroku na temat usuwania błędów strony i poprawy wyniku SEO

Monitoruj wszelkie zmiany na swojej stronie 24/7

Im bardziej dochodowe są twoje projekty, tym więcej będzie Cię kosztował każdy popełniony błąd. Monitoruj zmiany na stronie, aby twój interes kręcił się, jak należy.

Analiza SEO i monitoring zmian na stronie 24/7

Otrzymuj przejrzyste raporty słów kluczowych wraz z dokładnym trackerem rangi

Śledź ranking słów kluczowych strony regularnie, dowiedz się, które z twoich działań przyczyniły się do wzrostu i bądź pierwszą powiadomioną osobą, kiedy stanie się coś istotnego.

Tracker rangi SEO ze słowami kluczowymi z raportów rankingowych

Kontroluj zbudowane przez siebie backlinki

Monitoruj i analizuj wszystkie backlinki znalezione lub zbudowane na potrzeby twojej strony. Bądź pierwszą osobą, która zostanie powiadomiona, kiedy linki pogubią się – postawisz je na nogi w okamgnieniu.

Narzędzie do monitorowania backlinków SEO

Oszczędzaj czas z Wtyczką dla Chrome

Sprawdzaj SEO on-page dla dowolnej strony docelowej za jednym kliknięciem. Sprawdzaj meta tagi, nasycenie słowami kluczowymi, obrazy, linki, tagi hreflang, szybkość strony itp.

Wtyczka dla Chrome do sprawdzania on-page SEO

Poświęcanie dużej uwagi SEO nie jest częścią twojej działalności?

Sitechecker to przyjazna platforma skrojona na miarę twoich potrzeb.

Łatwy w użyciu i przyjazny użytkownikowi tester SEO strony

Łatwa w użyciu

Według naszych klientów design Sitechecker to jedna z największych zalet

Poradniki na temat optymalizacji SEO i naprawy błędów

Poradniki jak korzystać

Otrzymuj szczegółowe wskazówki w formie tekstu i filmów, dzięki którym opanujesz korzystanie z narzędzi i poprawisz swoją stronę.

Powiadomienia i raporty ma temat problemów SEO dla utrzymania twojej strony w dobrej kondycji

Powiadomienia i raporty

Otrzymuj błyskawiczne powiadomienia, kiedy na twojej stronie dzieje się coś istotnego.

Platforma SEO wszystko w jednym - najlepsze narzędzie, które sprosta wszystkim twoim potrzebom

Platforma wszystko w jednym

Monitoruj kondycję strony, śledź słowa kluczowe i backlinki, a to wszystko na jednej platformie.

Dołącz do grona ponad 1000 działalności gospodarczych, która rozwijają się dzięki Sitechecker

Liczba naszych klientów wzrosła, odkąd korzystamy z platformy. Przykładowo, nasz klient, szpital Amazonia, odnotował wzrost o ponad 13 500 ekspozycji w okresie od marca do września.
Recenzja Sitechecker autorstwa Edgara Cardoso
Po dwóch miesiącach odnotowaliśmy wyraźną poprawę rankingów i ruchu bezpłatnego. Pomimo iż Tracker Backlink i Rangi znacznie ułatwia monitorowanie zmian, to nasza strona potrzebowała regularnych audytów SEO. Postanowiliśmy przeprowadzać audyty Sitechecker raz w tygodniu, co w dużym stopniu przyczyniło się do poprawy naszych wyników SEO. Ten audyt jest naprawdę praktyczny, dzięki niemu błyskawiczna i skuteczna optymalizacja on-site może zostać przeprowadzona z niebywałą łatwością.
Recenzja Sitechecker autorstwa Sebastiana Szydłowskiego
Zanim przerzuciliśmy się na Sitechecker, byliśmy na 4 miejscu w rankingu (mobilne SERP) w odniesieniu do najważniejszych słów kluczowych. Obecnie jesteśmy numerem 1!
Recenzja Sitechecker autorstwa Pierre Breidensjö
Poznaj historie klientów

Oprogramowanie wykorzystywane przez najlepsze uczelnie i podczas szkoleń SEO

Przygotowaliśmy ofertę specjalną na potrzeby kursów z zakresu SEO i marketingu cyfrowego, a także ośrodków szkoleniowych oraz uczelni

Dowiedz się więcej
Logo akademii Reliablesoft Digital Marketing Academy
Logo szkoły Projector Creative & Tech Online School
Logo uniwersytetu Manchester Metropolitan University
Logo Convert Monster specjalistycznego programu dla marketerów i przedsiębiorców

Często Zadawane Pytania

Wprowadź nazwę domeny lub adres URL w aktywnej linii i kliknij "Sprawdź". W ciągu kilku sekund nasz program do sprawdzania SEO pokazuje wynik Twojej strony, powiadomienia, ostrzeżenia, błędy krytyczne. Jeśli zauważysz nieznany parametr w analizie witryny, umieść kursor myszy nad ikoną "i" i zapoznaj się z krótkim opisem.
Test strony to nasza wewnętrzna stawka oparta na połączeniu wartości krytycznych błędów, ostrzeżeń, powiadomień i wyników Google Page Speed. To względna miara. Użyj go do oceny zmian wprowadzonych na stronie podczas następującego testu SEO.
Korzystając z naszych krótkich wskazówek dotyczących naprawiania błędów, spróbuj uczynić swoją analizę strony internetowej na stronie SEO. Zwróć uwagę, że otrzymujesz wyniki dla jednej dokładnej strony, a nie dla wszystkich stron witryny. Najprawdopodobniej musisz wprowadzić wiele zmian w całej witrynie, aby zwiększyć ogólny wynik SEO witryny. Również nie mało ważnym elementem, który ma wpływ na wynik Seo i ranking, jest śledzenie linków zwrotnych, można to zrobić za pomocą narzędzia backlink checker.
Właściwa optymalizacja techniczna na stronie jest jednym z ważnych sygnałów dla robotów wyszukiwarek dotyczących jakości Twojej witryny. Optymalizując stronę na podstawie zaleceń naszego analizatora witryny, możesz:
  • Zwiększ ilość ruchu organicznego, poprawnie wypełniając tytuł, opis, znaczniki alt.
  • Popraw pozycję w rankingu witryny w wyszukiwarkach, zwiększając szybkość witryny i eliminując niedziałające linki.
  • Wyeliminuj luki w głównej witrynie. W rezultacie nie staniesz się ofiarą nieuczciwej konkurencji
Naprawianie błędów w optymalizacji technicznej odbywa się zwykle równolegle z innymi pracami na stronie. Na początku zalecamy przechwytywanie dużych zmian na stronie internetowej w systemie analityki internetowej (z reguły najwygodniej jest to zrobić w Google Analytics). Dodając to wydarzenie na raz, możesz dalej oszacować w dowolnym momencie:
  • Jak zmieniło się zachowanie użytkowników witryny? (liczba przeglądanych stron, czas na stronie, odsetek błędów);
  • Jak zmieniła się liczba zwracanych użytkowników w porównaniu do poprzednich okresów (użyj analizy kohortowej);
  • Jak zmieniły się pozycje poszczególnych słów kluczowych i stron docelowych (np. Google Search Console i dane Yandex Webmaster w celu oceny zmian).
Niestety, obecnie nie naprawiamy błędów technicznych na stronach internetowych klientów. Możesz użyć instrukcji krok po kroku z naszej Bazy wiedzy, aby je naprawić. Z drugiej strony możesz również skopiować link do raportu SEO i wysłać go programistom, webmasterowi, specjalistom od SEO lub stworzyć zadanie dla freelancerów na specjalnych targowiskach.
Powinieneś pamiętać o takich punktach:
  • Niektóre witryny podkreślają własne starania o pozyskanie ruchu z witryn odsyłających i źródeł społecznościowych, e-mailowych i bezpośrednich, ale nie wyszukiwarek. W tym przypadku niektóre błędy SEO nie są dla nich tak ważne.
  • W przypadku ogromnej witryny internetowej z różnymi sposobami zabezpieczenia, kilka błędów nie jest krytycznych. Ale dla Twojej witryny mogą być śmiertelne.